ОДЕССКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМА
ПИШИТЕ НАМ:    pav53av@gmail.com

   НА ГЛАВНУЮ
   ОБЛАСТНАЯ МКК
   ОДЕССКАЯ СОТКА
   ВЕЛОТУРИЗМ В ОДЕССЕ
   ДОКУМЕНТЫ ПРЕЗИДИУМА
   УСТАВНЫЕ ФСТУ
   БЛАНКИ И ФОРМЫ
   ВИДЕО
   ФОТОАЛЬБОМЫ
   ФОТО
   РЕКЛАМА
   КОНТАКТЫ

Авторизация

Новости


СПРАВОЧНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Статьи 

 

 

 

 

Все материалы

1
40

2019-03-08 05:34

Регламент про проведення заліку на дистанції «Залізна людина»

у рамках Туристичного переходу «100 км за 24 години по Поясу Слави», присвяченого 75-й річниці визволення міста Одеса від фашистських загарбників

Президент

Одеської обласної федерації

спортивного туризму

____________________ А.В. Павлов

_____» _____________ 2019 р.

РЕГЛАМЕНТ

про проведення заліку на дистанції «Залізна людина» у рамках Туристичного переходу «100 км за 24 години по Поясу Слави», присвяченого 75-й річниці визволення м. Одеса від фашистських загарбників.

1. Головна мета та задачі Туристичного переходу

Туристичний перехід  проводиться з метою патріотичного виховання молоді, виховання мужності, цілеспрямованості, популяризації спортивного туризму, здорового способу життя та активного відпочинку. Туристичний перехід, поширює численність молоді та громадян, які своєю участю у  спортивному заході стають причетними до героїзму та самовідданості тих, хто ціною свого життя захистив своє рідне  місто, свою землю.

2. Загальні положення

Залік залізна людина вважається виконаним у разі подолання Велосипедного ралі «100км за 10 годин по поясу слави» та пішої частини по маршруту КП(15км) меморіал 411 батареї – с. Чорноморка – с. Бурлача Балка – с.Малодолинське – с. Олександрівка –  с. Молодіжне –КП (42км) с. Санжейка –  с.Дальник – м. Овідіопіль – с. Барабой – с. Великодолинське – с.Прилиманське – с. Таїрове – Стара Люстдорфська дорога – с. Чорноморка – 411 батарея  (ФІНІШ). Часом проходження КП учасником є час реєстрації в суддівській бригаді КП. Часом фінішу учасника вважається час здачі ним особистої картки до секретаріату. Для допуску на пішу частину необхідно надати картку фінішера вело частини. Результати визначаються окремо для чоловіків, жінок та команд. На дистанції присутній контрольний час = 24 години. Кожен учасник який подолає дистанцію вважається переможцем.

3. Програма Переходу

6-го квітня 2019  року: 8.30 – 9.30 Передстартова реєстрація учасників Парк Т.Г. Шевченка, перед меморіалом «Пам'ятник Невідомому матросу»; 9.30 – 9.50  Урочисте відкриття біля Пам'ятника Невідомому матросу; 10.00 –  СТАРТ  Туристського велоралі.

7-го квітня 2019 року: 10.00 -  ФІНІШ  Переходу на Меморіалі «411-та Батарея»;  Завершення Туристичного переходу та підведення результатів.

4. Керівництво Туристичним супер-марафоном

Туристичний  супер марафон проводять: - Одеська обласна федерація спортивного туризму, за участю туристичних клубів і колективів міста та області. Керівництво підготовкою та проведенням Переходу здійснюється ООФСТ та ГСК, яка проводять Перехід. Безпосереднє проведення покладається на Головну суддівську колегію Переходу, затверджену  організаціями, які проводять Перехід.

5. Учасники переходу

До участі у Переході допускаються усі бажаючі, як у особистому заліку, так і у складі команд (від 2 до 6 чол.) похідних груп, організацій і т. ін. Вік учасників – не менше 18 років за датою народження.

6. Нагородження

Всі переможці дистанції «залізна людина» нагороджуються свідоцтвами, та Почесними відзнаками.

7. Умови прийому заявок та реєстрації

Попередні заявки на участь у Переході (для визначення кількості учасників) приймаються: за телефоном (+38 093) 079-80-87, або на e-mail 100za24odessa@gmail.com з вказівкою «Туристичний перехід», також https://www.facebook.com/100za24od/ . Реєстрація проходить на одну дистанцію «Залізна людина». Огркомітет присвоює номера для вело та пішої частини окремо. Кожен учасник повинен мати страховий поліс від нещасного випадку та медичний допуск (довідку лікарсько-фізкультурного диспансеру), в чому він підписується під час подачі іменної заявки.

8. Медичне забезпечення

Відповідно до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», яке затверджене Міністерством охорони здоров'я України від 27.10.2008 року №614, присутність спортивного лікаря є обов'язковою. Спортивний лікар входить до складу ГСК на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетенції обов'язкові для учасників, суддів та організаторів Переходу.

9. Забезпеченні безпеки

Безпека Туристичного переходу забезпечується комплексом заходів, які розроблені  ГСК, у тому числі патрулюванням дистанції машинами Поліції та Швидкої допомоги. Безпека учасників забезпечується дотриманням ними Правил дорожнього руху (в тому числі рухом по лівому узбіччю, назустріч транспорту), а також носінням поверх одягу стартового номера зі світловідбиваючими смужками. На дистанції учасник повинен мати при собі документ, який затверджує його особистість, ліхтарик та мобільний телефон.

10. Фінансування Туристичного переходу

Фінансові витрати на організацію та проведення Туристського переходу здійснюються, ГСК, за рахунок добровільних внесків спонсорів та учасників Переходу. Транспортні та інші витрати на забезпечення учасників несуть самі учасники та організації, які їх командирують.

Дане Положення є викликом на Туристичний Перехід.

Коментарии
Всего: 0
Нет коментариев
НАШИ ПУТЕШЕСТВИЯ


Архив путешествий


Катамараны - изготовление, прокат, ремонт
Бизнес-ресурс - интернет-ресурс Вашего бизнеса
Автозапчасти On-line
Курорты и гостиницы
Тюнинг Mitsubishi
Мода и стиль
Кино и кинематограф

   © 2009 Все права защищены.
   E-mail: sozdanie_web@ukr.net
   Украина, г. Николаев, пр. Ленина, 10
Телефон: +38-048-724-48-11
E-mail: azimut11@ukr.net
Администратор: sozdanie_web@ukr.net
Создание сайта: www.sozdanie.in.ua   
Оптимизация сайта:   
www.sozdanie.in.ua